dogru nefes - Doğru Nefes İle Cildinizi Güzelleştirin
Cilt Bakımı

Doğru Nefes İle Cildinizi Güzelleştirin

dogru nefes - Doğru Nefes İle Cildinizi Güzelleştirin

Doğru nefes ile cildinizi güzelleştirin

Oksijen bizi yaşatan , organlarımıza hayat veren olmazsa olmaz bir gazdır. Oksijenin bütün güzelliklerinden doğru faydalanmak önemlidir. Yanlış nefes hem organları hem cildi yorar bu bedeninize ve cildinize gözle görülür bir şekilde yansır. Doğru nefes aldığınız andan sonra aynaya bakıp ciltteki farklılığı göreceksiniz.

(Odanız yada bulunduğunuz yer temiz hava ile arınmış olmalı) Yere uzanın yada o an uzanma şansınız yoksa ayağa kalkın ve elinizi karnınıza koyun yavaşça nefes alıp verin bunu günde 10 kere yapmanız yetecektir. Nefes alıp verirken zorlanmamaya dikkat edin ki kaslarınız yorulmasın. Nefes alın ve doğru nefeste nefes alırken karın şişer ve nefes verirken iner bu doğru diyafram nefesi demektir. Nefes alırken göğüs şişiyorsa yanlış nefes alıyorsunuz demektir aman dikkat

Doğru nefes almak bu kadar basit ve zaten nefesi doğru uygulayan biri nefes alıp verdikten sonra oksijenin organlara teması sonucunda rahat hissedecektir. Yanlış nefes yorar uyku getirir. Bu şekilde anlayabilirsiniz nefesi doğru alıp almadığınızı.

ORGANLARI YAŞATAN OKSİJEN CİLDİ NASIL BESLER KİM BİLİR

HERGÜN GÜNDE 10 DOĞRU VE DERİN NEFES

 

Göz Altı Morlukları için Maske yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir